Їжак, Лань, Слон, Кінь

 

Їжак 1922, 1954, 1986, 2018

*

Рік благодаті, непередбачуваності та свободи. В цьому році можна зіштовхнутися з несподіваним. Їжак колючками проштрихує світ Пітьми і, або перемагає його, або його добре струшує. Їжак дуже нагадує домовика із народних казок – такий же непередбачуваний, скуйовджений, зовні трохи метушливий. У нього, як правило, велика голова, скуйовджене волосся, загострений ніс та досить нудний голос. Такі люди володіють чудовою пам’яттю, особливо зоровою, дуже дотошні, полюбляють чіплятися до деталей, «проколювати» на дрібничках. У дружбі вони вірні. Антитотем проявляється, коли людина стає нерозбірливою у зв’язках та контактах, зовні пригладжена та прилизана, залюбки мириться з брехнею та зраджує друзів. Вона ляклива, капосна, любить усіх журити і при цьому відчуває повну безкарність.

 

Лань 1923, 1955, 1987, 2019

*

Люди цього року гарні, граціозні. Вони легко рухаються, у них гарні граціозні рухи. Очі з паволокою. Вони артистичні. Часто живуть емоціями, почуттями. Вони романтичні, фантазери. Антитотеми : негарні, потворні. Їм часто не вистачає здорового глузду. Вони вередливі, образливі. Роки Лані – це роки боротьби добра зі злом.

 

 

Слон 1924, 1956, 1988, 2020

СЛОН
З цим роком пов’язана особлива міцність, сталість, серйозність. Справи, початі в цей рік, мають далекі наслідки. Людина з проявленим тотемом Слона має крупний, масивний тулуб та такі ж ноги. У неї довгий ніс та короткі вуха. Слон врівноважений: його важко вивести з себе, але потім буває важко його зупинити. В нього гігантська сила. Хоча він і консервативний по натурі. Але здібний зламати будь-які перешкоди, якщо бачить, що це необхідно. Слон – хранитель звичаїв, традицій, домашнього вогнища, голова родини та її опора. Він млявий, але дуже наполегливий, цінує співпрацю з іншими людьми. Не дивлячись на свою могутню зовнішність, Слон позірний (рос. – мнимый) та не довіряє сам собі, через що втрачає багато добрих можливостей. При проявленні антитотему людина хирлява, метушлива, ненадійна, балакуча, брехлива та ненадійна в подружжі.

 

Кінь 1925, 1957, 1989, 2021

КІНЬ
На відміну від норовливої, егоїстичної коняки східного гороскопу, Кінь зороастрійського календаря – уособлення витривалості та справедливості. Цей рік пов’язаний з клятвою та умовою. Карою за Несправедливість. Людина з проявленим тотемом Коня – коваль свого щастя. Вона чесна та відважна, любить природу та простір, мандри та зайняття спортом. Стоячи на сторожі порядку та справедливості, може «зім’яти» будь-кого, хто спробує порушити якусь формальність. Кінь проявляє силу лише в загалі. У Коня добра фігура атлетичного складу, горда статура, великі зуби, жорстке волосся та великі гарні очі. Якщо людина, що народилася в рік Коня, полохлива, непослужлива (тобто, необов’язкова), не спритна, якщо в неї до того ж криві слабкі ноги та гнилі зуби, значить в ній проявилися риси антитотему.

Повернутися на основну сторінку

 

Коментарі не дозволені.