Оберегові ляльки

Оберегова лялька усім своїм видом схожа на іграшку – кольорова, яскрава, весела. Так і віє від неї добротою і турботою наших бабусь, теплом рук матерів. І це не випадково. Адже Любов – і є найсильніша оберігаюча Сила на світі! Це знали наші предки, вкладаючи душу у свої творіння, просячи богів про добру долю для усього Роду) Ляльки створювалися настільки дбайливо по відношенню до її майбутнього господаря, що навіть ножиці та голки не застосовувалися в їх виготовленні, щоб випадково не “порізати” або не “вколоти” Долю володаря. А ще ляльки завжди були “безликими”, оскільки предки вірили, що в неживу ляльку не може вселитися нечиста сила. 
Ляльки розрізнялися по своїх функціях – були серед них лікувальні(“Травниця”, “Лихоманки”), сімейні обереги (“Світове дерево”, “Нерозлучники”), окремо чоловічі, жіночі й дитячі, притягуючі грошовий достаток і хороший урожай(“Зернянка”)… 

Ці невеликі лялечки можуть бути скрізь –  в кишенях, сумках, на роботі, в усіх куточках будинку, в машині, і скрізь де ви придумаєте. Творяться вони з різними цілями: на достаток, на здоров’я, на щастя, на удачу, на захист сімейних пар, вагітних, новонароджених… Наші предки робили найрізноманітніші оберегові ляльки. Такі лялечки представлені у цьому розділі моєї майстерні.

поділитися

0
Опубліковано у Оберегова лялька | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Оберегові ляльки

 1. Ліда коментує:

  привіт, яка вартість ляльки мотанки нерозлучники?? потрібен подарунок на весілля..і я вважаю це найкращимм подарунком) наперд спасибі.

  • С в і т а н а коментує:

   Вітаю.
   Так, лялечка Нерозлучники дійсно гарний подарунок молодятам :)
   Вартість такої лялечки від 280 грн. Зв”язатися зі мною можна у зручний для Вас спосіб – http://www.svit-rosy.net.ua/zv/

Напишіть відгук