Лелека, Павук, Вуж, Бобер

 

Лелека 1910, 1942, 1974, 2006

*
Лелеки – мандрівники, але вони дуже віддані рідним та близьким. Не дивлячись на потяг до переміщень, вони однак повертаються до своєї домівки. Людина з тотемом Лелеки – мовчазний одинак, однолюб. Вона розраховує лише на свої сили. На людях-Лелеках лежить печатка меланхолії та невизнання, їм важко буває вписатися у суспільство. Вища харизма цього року – прозріння далеко за межі того, що дано знати іншим людям. Зовнішній вигляд людини з тотемом Лелеки вирізняється худорбою, задумливістю, у неї трохи видовжене обличчя та довгі ноги. Антитомем проявляється у витіюватому, засміченому словами-мотлохом мовленні, порушенні координації рухів, велелюбності та зневаги до своїх вихованців, у звичці сіяти довкола себе чвари і розбрат. У такої людини короткі ноги, шкіра в бородавках, розпливше обличчя.

 

Павук 1911, 1943, 1975, 2007

*
Павук – один із символів абсолюту. Його вісім лапок символізують вісім сторін світу, а павутина послуговує символом світоутворення. Рік Павука – рік обретіння гармонії та вищого сенсу. Люди з тотемом Павука проявляють себе тихо та скромно. Їм до вподоби створювати якісь об’єднання, тобто ніби плести своє павутиння. Тотем Павука пов’язаний з пізнанням. Знання, знищуюче Пітьму, перемагаюче незнання. Павук повільний, цілеспрямований, чіпкий, чуттєвий. У такої людини повинні бути довгі руки, чіпкі пальці, він повинен добре вміти працювати руками – шити, в’язати, прясти, штопати, латати… Павук проявляє себе тихо, скромно, ніби з тіні. Він може тихо припинити будь-які спроби ворогів об’єднатися проти нього. Часто бувають неформальними лідерами. У людини з проявленим антитотемом – «руки-крюки», вона поводить себе з викликом, сили витратить на роз’єднання людей.

 

Вуж 1912, 1944, 1976, 2008 Змія

*

Рік знаходиться під покровительством Апам-Напата, Божества бурхливих потоків небесних, земних та підземних вод. Вища харизма цього року – очищення від карми, оволодіння великими таємницями світової гармонії. Цей рік нагадує про те, що все повертається – «Змія, що кусає свій хвіст». Рік пов’язаний з кармічною винагородою. В цей рік часто повторюється почате колись давно. Тотем цього року дає людині мінливість, гнучкість, містично налаштований розум, інтуїцію. Вуж відданий, вірний. Таємне та приховане для нього завжди буде важливіше зовнішнього, явного. Людина з виявленим тотемом Вужа повинна бути худорлявою, гнучкою, рухливою та мовчазною. В неї глибоко посаджені очі та вміння «тримати погляд». Появлення антитотему – розпущена, з бігаючими, трохи скісними оченятами.

 

Бобер 1913, 1944, 1977, 2009

*
Це рік краси й гармонії, кохання, любові, яка перемагає ненависть. Рік законотворчості. Тотем цього року – Бобер, священна тварина Адвісури – Анахіти, Володарки Небесних Вод, Богині Природи. Характерні риси Бобра: працелюбність, гостинність, твердість переконань. Така людина завжди притримується традицій, а свій світ облаштовує в повній відповідності до устрою світу Небесного, тобто гарно та надійно. Вона ніколи не засмучується – постійно щось благоустроює, відбудовує або ремонтує, майструє своїми руками. Людина з проявленим тотемом Бобра буває компактної статури, з об’ємними стегнами. Вона любить свою родину та має кілька дітей. Антитотем робить людину нечупарою, вона не дорожить сім’єю, відмовляється від власних дітей і легко змінює життєві орієнтири.

 

Повернутися на основну сторінку

 

Коментарі не дозволені.