Олень, Баран, Мангуст, Вовк

 

Олень 1906, 1938, 1970, 2002, 2034

*
Олень – це символ і знак вищої сили. Люди цього року народження мають дар бачити зло наскрізь, робити його очевидним для всіх та ставити перешкоди всім злонамірним справам. Тотем Оленя зумовлює стрімкість та гордість, почуття своєї відмінності і трохи самотність, незадоволеність тим, що вже досягнуто, бажання створити щось нове та вести за собою інших. Чим менше він сумніватимется і озиратимется, тим ліпше. Бажано, щоб така людина була сухорлява, довгонога, в жодному разі не балакуча. Антитотем – бородавчата Жаба. Якщо людина стає огидно товстою, лисою, слизькою, а шкіра вкривається бородавками, значить – вона антитотем. Така людина пригнічує інших, постійно чимось незадоволена, нахабна, пихата, полюбляє приписувати собі чужі достоїнства та жадає влади.

 

Баран 1907, 1939, 1971, 2003

*
Діти, народжені в цей рік, знаходяться під особливим контролем своїх відійшовши у світ інший Пращурів. Родина для них свята та непорушна. Люди з тотемом Барана не уявляють себе поза родинних, сімейних та національних традицій. Для них важливіше за все залучення широких мас в свої справи, але всередині вони спокійні та слухняні. Без енергії колектива – вони жалюгідні баранчики. Баранам необхідно керівництво. Їм потрібно бути пов’язаними із землею, сіяти розумне, добре, вічне. Люди цього року народження ні товсті, ні тонкі, у них кучеряве волосся, очі трохи банькуваті. Антитотем – людина без коріння, без традицій, людина, яка паплюжить свій рід і Пращурів, мародер, космополіт, котрий сприймає все найгірше, що є в його роду. Він вважає, що всі навколо – стадо баранів і лише один він вартий шанування.

 

Мангуст 1908, 1940, 1972, 2004

*
Людина народжена в цей рік, повинна постійно підтримувати вищий творчий початок сам в собі та в оточуючих. Їй потрібно бути спритною, моторною, готовою в будь-яку мить вступити у боротьбу зі злом та знищити будь-яку гидоту. Вища харизма, пов’язана з цим роком – вічне життя, що перемагає смерть. Мангуст – символ постійності, вірності, швидкості, вміння миттєво орієнтуватися в будь-якій ситуації. Люди, пов’язані з цим тотемом, повинні вміти швидко реагувати на будь-які зміни, повинні бути несподіваними та непередбачуваними в своїй поведінці, але обов’язково дуже відверті. Сприятлива ознака, якщо в людині цього року народження худорляві та рухомі руки й ноги, а рухи дещо нагадують танець. Якщо ж вона тупа, безпорадна та неоковирна (тобто незграбна) до того ж підступна та брехлива – значить, в ній почали проступати риси антитотему.

 

Вовк 1909, 1941, 1973, 2005

*
Це активна людина, котра любить боротися в екстремальних умовах, котра не лякається ніяких небезпек, людина честі, мандрівник, якому важко всидіти на місці. Покровитель року Вовка – Роман, божество стихійних сил природи, пов’язане з коловоротом життя у Всесвіті. Роман дарує людині, достойній цього, силу вулкану і вогонь могутності, котрі дозволяють вписатися в могутні ритми стихійних сил та піднятися на гребні гігантської хвилі. Це харизма перемоги над силами стихій, можливість виживання в екстремальних умовах. Вважається сприятливим показником, якщо у людини цього року народження щільно збита статура та могутня шия. Антитотем пов’язаний з потребою ламати і крушити все навколо та нахабно знущатися над оточуючими, причому у такої людини також будуть величезні сили, але вона виявиться неймовірним страхопудом, боязливим та розлюченим.

 

Повернутися на основну сторінку

 

Коментарі не дозволені.