Руни Футарка (Hagalaz-Sowilo) II атт

Магічне використання рунічних заклинань достатньо різноманітне, і однією з найбільш яскравих областей їх використання є талісмани, як постійне, фізичне проявлення магії рун. Талісмани ці, як той хто їх створює, так і той для кого створювався талісман, можуть носити як прикрасу або просто предмет, котрий тримають при собі.

 

Сфери застосування магії рун:

* Перебудова долі, коли потрібен конкретний матеріальний результат;

* Робота з іншими, в основному примус, приворот.

* Робота з собою. Духовний розвиток людини. Також застосовується для інших людей, якщо ви робите для них амулети;

* Лікування і цілительство, життя і смерть;

* Робота з природними силами. Робота зі стихіями;

* Застосування тієї або іншої руни для проведення ритуалів і магічних операцій.Другий АТТ:

Hagalaz (Град, Руйнування). Хагалаз є знаком первинного об’єднання вогню і льоду – протилежних за своєю суттю. Це об’єднання закінчується стискуванням в деяку модель зерна, яка енергетично насичена і несе величезний потенціал в собі. Хагалаз – суть каркас світу, його ДНК. Тому в цьому ДНК знаходиться і знання про те, що повинна була з’явитися людина. Це руна еволюції. Хагалаз це картина майбутнього становлення. Через руйнування відбувається творіння нового. Руна Еволюційного прориву. Перша Руна Зволікання.

Хагалаз – руна, чиє значення в магії істотно відрізняється від значення у ворожінні. Якщо у ворожінні Хагалаз провіщає кризу, то в магії ця руна використовується для активного захисту і нападу. Фактично це бойовий молот, який у поєднанні з Турисаз дає забійний ефект в буквальному розумінні:

* Прокляття. Для того, щоб зламати стосунки з ким-небудь. Ламає волю індивіда подібно до тарану;

* Не використовується;

* Для відокремлення хворої частини людини (у тому числі хірургія). Вбиває якусь частину людського організму. Використовується для ініціації загострення хвороби, оскільки це частенько необхідно;

* Виклик непогоди і стихійних лих;

* Ламає чужий магічний опір. Руйнує чужу магічну дію, пробиває щити. Зброя відплати і нападу.


Nauthiz (Нужда). Друга руна зволікання. Це сила опору, а також могутньої волі, що поступово пожирає волю слабшої істоти. Наутіз це опір діям всесвіту. Руна має енергетику дуже неприємного характеру – постійна напруженість між складовими цілого. Це зазвичай виливається в пригнічений стан і незадоволення, якщо йдеться про людину. У світі – це знак вогню здобутого тертям. Наутіз – суть таїнство долі таємниця трьох Великих Норн – Урди, Верданди, Скульд (Минуле, Сьогодення, Майбутнє – грубо кажучи). Опір цим трьом норнам веде лише до посилення напруги. Ті, хто мають силу – переживають цей етап і стають ще сильнішими. Наутіз – руна, що допомагає здійснювати контроль не лише над своїми бажаннями, але і над бажаннями інших. Тому цій руні приписують іноді недобре значення не лише у ворожінні але і в магії. Наутіз утілює те, що бажає маг, але вона ж може провокувати бажання інших. Руна розвитку волі :

* Дає сили для того, щоб досягти необхідного (але сама не наближає мети). Позбавляє від залежностей, тяжкості помилок, помилкового боргу.

* Для примусу. Для сильного привороту. Навіть можна сказати, що для дуже сильного привороту. Приворожуваний об’єкт буквально втрачає волю і контроль над собою, якщо зустрінеться з тим, хто його приворожив. Цій руні також відповідає руна Wolfsangel – Вовчий Крюк.

* Для надання стійкості, волі, тверезого розуму, самоконтролю.

* Для лікування алкогольної, тютюнової, наркотичної залежності, лікування отруєнь, похмілля, збереження тверезості розуму після випивки.

* Виклик посухи.

* В магії може посилювати намір (бажання) маг мага, але в цьому аспекті бажано не переборщити. Ще можна сказати, що застосовуючи цю руну потрібно пам’ятати одне – вона вимагає високих енерговитрат.


Isa (Лід). Третя руна зволікання. Знак первородної матерії-льоду, яка потрібна була для створення Світу. Вогонь Науд та Лід Іса дали праматерію. Іса – суть поширення концентрованої сили абсолютного стискування. Сила Іса притягує вогонь і створює те, що зветься матерією. Сила Іса завжди спрямована всередину. На людському рівні ця руна вказує на з’єднання усіх частин людини в єдине ціле – в моноліт. Іса утримує усе “Я” людини в єдиній структурі, але якщо відсутні сили руху і розвитку, то дія Іса стає згубною для людини і для усього сущого. Знак концентрованої волі і холодного розуму, вільного від емоцій. Іса – руна льоду. Лід по повір’ям мешканців півночі був дуже могутньою стихією. Лід міг бути одночасно небезпечний і міг принести благо. Потрібно розуміти, що надмірне вживання силою цієї руни може привести до стагнації в усіх сферах життя. Будьте обережні:

* Заморожує поточну ситуацію, припиняє всякий розвиток (деградацію) чого-небудь, дає час для накопичення сил.

* Для побудови стіни відчуження між людьми, для спокійного припинення відносин.

* Дає час для роздумів для ухвалення зваженого рішення. Допомагає концентрувати силу волі і збирає в єдиний сплав усі ваші множинні “Я”.

* Загальмовує розвиток захворювання, пухлин.

* Виклик холодів.

* Магічний інгібітор, пригнічує дію будь-якого талісмана або закляття. Створення щитів.

 

Jera (Рік). Дуже цікава руна. Означає сонячний рік, що складається з дванадцяти місяців. Таємниця цього знаку пов’язана з літньою половиною року, протягом якої висівають сільськогосподарські культури. У календарі древніх скандинавів було усього лише дві пори року – Зима і Літо, а осінь і весна – лише проміжки. Руна має циклічну природу, тобто “Що посієш, те й збереш”. Втілює нагороду за докладені зусилля. Цей знак безпосередньо відноситься до Мідгарду – Серединного Світу. Руна може означати рух часу. Йєра – руна плідного процесу з отриманням результату. Результат цей залежатиме від того, скільки зусиль ви доклали для досягнення цілей. Більше того, ця руна означає процес тимчасової циклічності, тобто вона працюватиме на отримання результату той період часу, який ви закладете в неї. Руна дуже сильна і вимагає великих витрат від мага, також вона живиться силою самого власника амулета :

* Використовується для отримання справедливої винагороди за працю для охорони проекту від прикростей. Руна примноження наявного (з важкими витратами). Вирішує питання юридичного плану.

* На кінцевому етапі яких-небудь стосунків, якщо ви підозрюєте, що будуть якісь результати.

* Знову ж таки в цій сфері – для отримання очікуваних результатів.

* У сфері лікування – руна допомоги (повивальна руна) породіллі

* Руна землеробства.

* Трансформація енергії суб’єкта в дію талісмана.


Eihwaz (Тис). Руна Тиса. Знак сил смерті і життя. Втілює собою Ирминсул – космічну вісь Іггдрасиля. Руна зв’язує три світи Асгард, Мідгард і Хель. По-перше, це один зі знаків трансформації, другим є Ehwaz. По-друге, цей знак можна використовувати в цілях активної оборони. Він дозволяє встановлювати зв’язок між світами (людина також є окремим світом). Причому, трансформація внутрішня. Ейваз – руна багатопланова і може використовувати практично на будь-якому рівні діяльності. В давнину Ейваз вважалася однією з рун захисного характеру. Частково це вірно, але оборона не є суть цієї руни. Ейваз більше відноситься до рун, які використовувалися магами саме для своєї магічної діяльності, – тобто розвитку і отримання нового знання. Ейваз – один з символів Світового Дерева Іггдрасиль :

* Потужний засіб захисту, також спосіб наближення якої-небудь мети. Причому руна діє для інших як блокує їх дій, тим самим, забезпечуючи свободу дій власникові.

* Використовується для створення будь-яких стосунків між людьми. Руна зв’язку.

* Для отримання істинної мудрості, знань про світ. Дозволяє прослідкувати ситуацію цілком, встановити цілісну картину світу.

* Не використовується

* Руна рослинного царства.

* Символ великого ясена, застосовується для встановлення тонких зв’язків між світами, для прив’язки когось до чогось. Руна зв’язку. Цей зв’язок виражається в стиранні граней між світами, для прив’язки когось до чогось.

 

Perth (Чаша Долі). Найзагадковіша руна усього ряду. Цей знак означає силу трьох Великих Норн разом з руною Nauthiz, але на відміну від неї, Перт є знаком дослідження законів Wyrd (Долі) через ворожильні практики. Багато практик рахують її також руною удачі гравців в азартні ігри. Але виходячи з її форми, можна додати що Перт є принципом переродження через смерть. Вдивіться в її форму – вона схожа на зародок людини. Перт припускає різні результати, виходячи з первинних рівних можливостей кожної людини. Перт – руна таїнства народження через смерть. Іншим значенням руни є гральний камінчик, що дозволяє використовувати цю руну для покликання удачі під час азартних ігор. Перт – є руною магічного присвячення і переходу людини на рівень вищий, ніж вона коли-небудь займав:

* Для ще більш корінного перелому, ніж Hagalaz. Побудова абсолютно нової ситуації, не пов’язаної з минулим. Життя як гра, ось тільки результат невідомий.

* Дозволяє закріплювати стосунки на рівні: “Це Доля”, але варто використовувати цю руну обережно, оскільки є небезпека зв’язати людей, які потім мучитимуться самі і мучити один одного.

* Для пошуків прихованого, дозволу неочевидностей. Для переходів в інші світи. Для пророцтв, пророцтв. Може допомогти у відшукуванні пропаж або кладів (кому що потрібно).

* Для виклику духу мертвого. Руна Смерти

* Руна мінерального царства. Означає корисні копалини.

* Руна всіляких присвячень переходу людини на інший, вищий, рівень.

 

Elhaz (Лось). Знак цікавий тим, що існує в усіх рунічних рядах німецької групи народів. Існує під різними поняттями: Людина, Тис, Світ. Знак звернення до богів з молитвою про послання захисту. Захист особливого роду. Ельхаз – божественне єднання людини та її двійника. У цій руні прихована захисна сила, що проявляється завдяки зв’язку з особистим божеством. Насичення магічною або священною силою за допомогою цієї руни робить людину або місцевість високоенергетичною. Людина, яка носить подібний знак, зможе навчитися передчувати небезпеку і завжди захищений горішніми Силами. Ельхаз – руна інстинктивного захисту і підтримки, що робиться богами людині. У плані підтримки богів руна Ельхаз даватиме вам цю підтримку, але варто пам’ятати, що усі ваші дії після цього дару будуть під пильним поглядом Богів :

* Для активного захисту – дає сили, щоб здійснювати дії захисту. Для ситуацій коли вимагається оборонятися і коли вимагається відчувати небезпеку. Руна збільшення життєвої сили і особистої удачі.

* Корисна при веденні переговорів, оскільки дозволяє відчути, наприклад, що ваш опонент нещирий з вами. При взаєминах дозволяє збудувати їх так, щоб люди, що називається відчували один одного. Дозволяє побачити будь-які стосунки без емоційного забарвлення, що дуже важливо, коли непотрібні емоції охоплюють нас.

* Для власного розвитку руна Ельхаз може використовуватися як захист Вищими Силами – розвиває почуття і уміння працювати з відчуттями. Також вона схожа по своїй дії з Маназ – дає особисту Силу людині.

* Підвищення імунітету, надання життєвих сил організму.

* Руна тваринного царства


Sowilo (Сонце). Знак Сонця. Сила і Могутність – основні поняття цієї руни. Найсвітліша і радісніша руна. Рух Сонця є принцип Дії як такої. Уся справа в Намірі, тобто вольовому акті. Потрібно не просто хотіти, потрібно мати намір. Під цим знаком здійснюються усі потужні дії. Більше того Сонце дає життя усьому, а саме енергію, що дуже добре використовували древні майстри для лікування. Ще одне поняття цієї руни – досягнення цілісності. Коли система роз’єднана – те вона не самодостатня, що дуже погано відбивається на ній самій. Совило дає цілісне бачення, тобто цілісне сприйняття ситуації, проливаючи на усі неясні моменти світло Сонця. Більш древнім знаком Сонця вважається ламаний хрест або свастика. Совило завжди втілювала сонячну енергію, рух небесного світила, яке дає життя усьому живому. Ця руна – знак цілісності і успіху. Бажано, якщо ви робите формулу, розташовувати її у кінці – як руну успіху, але можна і в будь-якій іншій позиції – усе залежить від цілей:

* Робить ситуацію яснішою, простішою, радіснішою. Приводить її в цілісний стан.

* Робить стосунки світлими і ясними, дає теплоту і справжню любов.

* Для творчості, прозріння, натхнення. Вирішує складні проблеми. Розганяє туман навколо істини, викриває брехню.

* Загальне зцілення (корисна практично при усіх хворобах). Наповнює організм енергетикою, відновлюючи загублену енергетику.

* Виклик сонячної погоди

* Дозволяє підпорядковувати набагато більшу силу. Зміцнення чарівничої сили, планомірне духовне зростання.

 

Напишіть відгук