Альгіз

 Пряме положення

АЛЬГІЗ означає, що певна добра могутня сила входить у ваше життя. Нерідко вона проявляє себе через сферу неусвідомлених емоцій або через інстинкти.

Вам видався випадок зайнятися чимось новим або пройти курс навчання - можливо, втрутилася згадана сила. АЛЬГІЗ символізує дружбу і нерідко провіщає, що у вас зав'яжеться знайомство з чуйною, великодушною і веселою людиною, яка ходить десь поруч.

АЛЬГІЗ - руна дуже могутніх сил захисту, і її поява зазвичай свідчить про те, що вас обережуть від всякої біди на термін, вказаний при ворожінні.

Нерідко, якщо біда дійсно загрожуватиме вам, вас застережуть, і вам вдасться уникнути можливих труднощів. Погляньте на інші випавші руни і призвіть на допомогу власну інтуїцію.

 Зворотнє положення

У перевернутому положенні АЛЬГІЗ є ознакою вразливості, пожертвування собою без особистої вигоди. Як правило, вона вказує на те, що оточення вас обманює і вводить в оману. Заради їх блага ви витратили немало зусиль, проте не чекайте від них вдячності. Здебільшого з вас робитимуть козла відпущення за промахи, допущені іншими.

Ця руна може вказувати на те, що вам слід відмовитися від якоїсь пропозиції і уникати певної людини. Переберіть в пам'яті усі свіжі знайомства. Якщо вам довелося зв'язатися з сумнівними типами, які не проти змусити вас тягати для них каштани з вогню, будьте насторожі і постарайтеся обернути все у свою користь. Якщо останнє вам вдасться, то, кінець кінцем, ви опинитеся у виграші.

Іноді ви, ймовірно, розумітимете, що вас обманює зовсім не оточення, а ви самі водите себе за ніс. Можливо, ви бажаєте отримати багато що, не доклавши при цьому ніяких зусиль. Ваша жадність і наївність зроблять вас зручним об'єктом для шахрайства, особливо у діловому і фінансовому світі.

Щодо любовної сфери, то АЛЬГІЗ радить почекати із зав'язуванням нових романів. Вам слід спершу дізнатися більше про людину і керуючі ним мотиви.

У магії

АЛЬГІЗ - ще одна могутня руна захисту. Її часто вирізували на зброї, щоб отримати перемогу і уберегтися від ран під час смертного бою. Оскільки своєю формою вона нагадує людину, що підняла руки до небес і благає богів про надання йому сил, в ній бачать міст, що сполучає богів і людський рід.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для захисту від ворогів.

2. Для захисту від зла.

3. Для зміцнення дружби.

4. Для залучення удачі та життєвої сили.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.