Ансуз

Пряме положення

Ця руна означає вуста і зазвичай вказує на сказане слово, прийняття поради або надбання мудрості.

Також вона може вказувати на якийсь іспит, письмовий (у школі) або усний (наприклад, співбесіда при прийомі на роботу). Коли АНСУЗ в прямому положенні, слід відкинути будь-які страхи, бо це означає, що мова з вуст литиметься вільно і легко.

Коли ви бачите руну в прямому положенні, вам слід бути насторожі на зборах або при випадковій зустрічі, особливо з літніми і мудрішими людьми.

Вона закликає вас бути обережними, ретельно усе обмірковувати, радитися з іншими. З ким-небудь з батьків або з авторитетною людиною, навченим життєвим досвідом і сильним духом. Прислухайтеся до нього, бо АНСУЗ вказує, що ця порада буде неупереджена, щира і, найчастіше, корисна.

Порада, дана без всяких обмовок і без злого наміру, можливо, і є той самий вихід із скрутного становища, в якому ви опинилися. Подивіться, які руни випали разом з АНСУЗ: це допоможе вам при виборі порадника. Якщо цей символ БЕРКАНА, то просіть поради у матері або дитини - у найближчих родичів. ОТАЛ вказує на літнього родича, а ЙЕР, швидше за все, - на адвоката або іншу офіційну особу.

Іноді цей знак говорить, що вам слід отримати нову професію, а то і провіщає несподівану подію. У подібному випадку вам, ймовірно, допоможе порадою обізнана, терпляча людина - той, хто уважний і з симпатією відноситься до вас. Від нього ви багато що почерпнете.

Зворотнє положення

У перевернутому положенні АНСУЗ провіщає брехню, обдурювання і обман, в якому візьмуть участь усі, хто оточує вас. Не вірте нічиїм словам, і, якщо вас долають сумніви, запитайте поради у когось стороннього.

Остерігайтеся! Хтось бажає виграшу не вам, а собі. Перевернута руна застерігає, що вам дадуть упереджену, вигідну іншому пораду, і часто ваш порадник настільки зацікавлений в даній справі, що про безсторонність і мову йти не може.

Ймовірно, батьки або начальство перешкоджають вашим планам. Можливо, ви турбуєтеся, що якісь розбіжності перешкодять прийняти деяку пропозицію. Нерозуміння і неясне уявлення про те, в якому скрутному становищі ви знаходилися у минулому або перебуваєте зараз, грає тут істотну роль.

Перевернутий знак може означати нездатність або недвозначно виражену відмову з вашого боку вчитися на чужих помилках. Також він може вказувати на негаразди в навчанні або на те, що у вас невірний підхід до отриманих знань.

У магії

АНСУЗ - це руна міжособового спілкування. У її владі знаходяться пісня, поезія, іспити, інтерв'ю і магічні заклинання. Звертайтеся до неї всякий раз, коли вас чекає спілкування.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для надання мові переконливості і магнетизму.

2. Для отримання корисних знань.

3. Для впевненості у власних силах і везіння на іспитах.

4. Для посилення активної магічної енергії.

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.