Беркана

Пряме положення

Це руна родючості - символ народження і родини. При ворожінні БЕРКАНА нерідко втілює собою вашу матір або ваших дітей. Зазвичай ця руна провіщає деяку подію, яка ощасливить вашу сім'ю народженням дитини або весіллям. БЕРКАНА символізує ваш справжній дім, 'дім, де залишилося ваше серце', - на відміну від того місця, де ви проживаєте зараз.

БЕРКАНА постійно пророкує народження, будь то поява на світ дитини або виникнення ідеї.

В цю пору беріться за усе обережно і зі знанням справи. Цей символ завжди вказує на реальний результат. Руна дуже доброзичлива, коли ви думаєте про щось нове. Вона підказує: потрібно негайно приступати до здійснення свого задуму.

У підсумковій позиції вона заявляє, що результат буде вдалим. У іншій позиції ця руна нерідко означає початок чогось нового: підприємства, любовного, роману, - того, що принесе багато щастя. В оточенні сприяючих рун вона вказує на щасливе завершення, тоді як сусідство рун, віщуючих погане, говорить про те, що ваш успіх буде недовговічний.

Тим, хто хоче мати дітей, БЕРКАНА передбачає, що дитина народиться.

 

Перевернуте положення

У перевернутому положенні БЕРКАНА, як правило, означає проблеми в сім'ї та домашні негаразди. Вона вказує на великі розбіжності між вами і вашими близькими.

БЕРКАНА в перевернутому положенні не визначає долю, а застерігає, але не у тому випадку, якщо оточення складається з рун, віщуючих недобре. Сама по собі ця руна не вказує на остаточний розрив або непримиренні протиріччя.

У перевернутому положенні вона може передбачати розбрати в сім'ї або отримання тривожних вістей про когось з її членів. Нерідко її присутність свідчить про ваше занепокоєння за близьку людину. Сусідні руни підкажуть вам, хто це: ГЕБО втілює чоловіка або кохану людину, АНСУЗ дитину, а ОТАЛ - престарілого родича.

Коли мова заходить про справи, то ця руна, як правило, означає, що задум, що нині леліється вами, потерпить невдачу. Проте оскільки ця руна навіть в перевернутій позиції не пророкує абсолютно несприятливий результат, то, може трапитися, вона говорить вам: дійте розсудливо, стримано, робіть все у свій часу, і ваші задуми, можливо, здійсняться - тільки пізніше.

У магії

БЕРКАНА - руна Великої Матері і тому переважно руна родючості. Також вона оберігає, захищає і бере під заступництво усі закриті приміщення - будинки або храми. Її поява в рунічному записі означає, що ви бажаєте миру, добра і гармонії у сім'ї. У рунічному написі вона втілює жіноче начало, годуючу і виховуючу жінку.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для родючості.

2. Для захисту.

3. Для підтримки в сім'ї ладу.

4. Для втілення задумів у життя.

5. Для вказівки на жінку певного типу в рунічному написі.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.