Ейваз

 Для древніх тис, а саме його символізує ця руна, був потужним союзником в повсякденному житті. Для скандинавських племен це дерево означало навіть більше, ніж дуб. Воно не лише годилося для виготовлення довгих луків, але було і деревом Іггдрасиль, Великим Деревом. У давньоскандинавській міфології саме воно є стержнем дев'яти світів людей і духів. Ця руна символізує захист.

ЭЙВАЗ показує, що ви правильно вибрали мету і у ваших силах досягти бажаного. На вашому шляху, можливо, зустрінеться невелика перешкода, тільки не перестарайтеся у своєму прагненні рухатися вперед. Ймовірно, зараз ви не в змозі вирішити наперед успішний результат свого підприємства. Зволікання в даному випадку може благотворно позначитися на ваших справах.

Якщо ЭЙВАЗ при ворожінні займає значиме місце, то вже не має значення те, як погано усе йде насправді. Такий розклад передбачає, що усе налагодиться.

Ця руна також вказує на невелику затримку або на дрібне каліцтво, що не приведе до великого збитку або навіть, врешті-решт, виявиться вам на користь. Руни, що випали після ЭИВАЗ, скажуть, що станеться далі.

Цей символ повідомляє вам, що лише завдяки прозорливості, наполегливості і правильним діям можна уникнути скрутного становища. Сміливо дивітеся вперед. Можливо, вас долають сумніви відносно майбутнього? Якщо так, то постарайтеся передбачити вірогідні труднощі. Спохопившись вчасно, ви виявитеся здатні за допомогою ЭЙВАЗ перетворити поразку з трагічними наслідками у власний тріумф.

Іноді ця руна натякає на те, що необхідно вирішити питання, яке було відкладене в довгий ящик. Натяк перетворюється на наполегливу вимогу, коли в розкладі з'являються руни АНСУЗ або ЙЕРА.

У магії

ЭЙВАЗ - могутня руна, символізуюча тис і така, що є знаком вигнання і заступництва.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для захисту.

2. Для зміцнення могутності.

3. Для усунення перешкод.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.