Еваз

  Пряме положення

ЭВАЗ - це руна фізичного переміщення, пересування. Основне її значення зміна, і, як правило, мається на увазі зміна на краще. Ця зміна зазвичай пов'язана з переїздом, мабуть, навіть зі зміною місця проживання. ЭВАЗ втілює собою поступовий розвиток і стійке просування вперед.

Вона може означати і наземну подорож, особливо якщо по сусідству виявляються руни РАЙДО, АНСУЗ або БЕРКАНА. АНСУЗ в перевернутій позиції провіщає поїздку до хворого родича; РАЙДО веселу прогулянку, а БЕРКАНА - збір сім'ї.

ЭВАЗ в головній позиції свідчить: з чим би ви не зіткнулися, ви на правильному шляху і близькі до успіху. У поєднанні з рунами АНСУЗ, ЙЕРА або МАНАЗ, що вказують на витікаючу ззовні допомогу, дана руна може вказувати на особу, чиє здорове судження і практичний розум допоможуть вам здолати усе те, що тривожить вас в цю хвилину.

  Перевернуте положення

ЭВАЗ - єдина руна, яка в перевернутому положенні не набуває знаку мінус. У комбінації із сприяючими рунами її значення таке ж, як в прямому положенні.

Іноді вона провіщає далеку дорогу, особливо якщо є сусідами з ЛАГУЗ. Поєднання нашої руни з РАЙДО означає, що поїздка продовжиться недовго, і носитиме розважальний характер.

В деяких випадках, особливо коли вона попадається разом з УРУЗ, вона може означати раптову або несподівану зміну. Якщо при ворожінні в розкладі не виявилося рун, котрі віщають погане, то, швидше за все, ця зміна не в гіршу сторону.

Проте коли перевернута ЭВАЗ сполучається з тими рунами, що пророкують недобре, вам слід зачекати і не поспішати зі змінами, які ви, можливо, зараз обмірковуєте. Через них ви, вірогідно, виявитеся у біді та у збитку. Ваші активність і пасивність мають бути своєчасні.

У магії

ЭВАЗ руна раптових змін і добра ознака для сміливих і нових починів. Щоб згадані зміни відбулися швидше, вписуйте її після 'підпорядкованих' рун у свій рунічний напис.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для швидкого здійснення перетворень.

2. Для упевненості, що подорож виявиться безпечною.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.