Феху

 Феу

Пряме положення

Для скандинавів ця руна означала худобу. В давнину мірилом багатства чоловіка була худоба. Його наявність обумовлювала громадське положення в племені і допомагала вижити сім'ї. Завдяки тяжкій праці та ретельного догляду поголів'я худоби збільшувалося, і хазяїн ставав багатіше.
З часом в суспільстві сталися зміни. Об'єктивними показниками багатства стали золото і інші метали. Проте руна ФЕУ залишилася символом придбаного достатку - окропленого сімома потами, непорушного.

Поєднання рун ОТАЛ і ФЕУ символізує матеріальне придбання. Якщо вони опинилися в прямому положенні, це передбачає вам процвітання.

Також ця руна вказує на виконання того, до чого ви довго прагнули і що, нарешті, опинилося у вашій владі. Ви здолали опір або людини (хтось заважав вашим планам), або деяких обставин (несприятлива кон'юнктура, нестача часу і т. д.).
Якщо ФЕУ в прямому положенні, особливо у кінці ворожіння, значить, ви завдяки власній завзятості і працьовитості отримали перемогу над протиборчими силами.

Для розуміння сенсу цієї руни слід придивитися до тих рунічних знаків, що випали разом з нею. Якщо це любовні руни, є вірогідність, що у вашому житті станеться якась романтична подія. Можливо наступне: якщо ви наберетеся сміливості і признаєтеся в любовному почутті, то ваше зізнання буде прихильно прийнято.
Також вона може означати і щасливу зміну у вашій кар'єрі або, оскільки ця руна пов'язана з яким-небудь придбанням, вдале розміщення капіталу.

Якщо ФЕУ оточують руни, віщуючі погане, або руни, що вказують на затримку, то цей розклад, мабуть, говорить наступне: вам варто почекати в особистому житті з новим любовним романом або у бізнесі з укладенням договору і співпрацею з незнайомим діловим партнером.
В цьому випадку ось вам порада: оберніть усі свої сили на те, щоб зберегти досягнуте, а не стрибайте стрімголов в невідомість.

Якщо ви хочете дізнатися, чи потрібно вам міняти колишній задум на іншій, то руна підказує вам - 'ні'. Поки ФЕУ лежить в прямому положенні, немає потреби звертати увагу на труднощі в сьогоденні. Не слід здаватися, якщо є хоч щонайменший шанс на успіх. Можливо, зараз вам нелегко, проте після ночі завжди настає день. Коли випадає ФЕУ, будьте впевнені: скоро і для вас зійде сонце.

  Перевернуте положення

Якщо ФЕУ при ворожінні опиняється в перевернутому положенні, це вказує на яку-небудь втрату або розчарування за умови, що ви продовжуватимете почату справу.
Коли поряд з нею є сприятливі руни, то цей розклад, ймовірно, свідчить про прикру затримку, перешкоду на вашому шляху. Вам краще деякий час не займатися справами.

Якщо при ворожінні головним чином попадаються руни, що вішають недобре, то ФЕУ свідчить про одне: вас чекають матеріальні втрати. Також ця руна дає вам пораду кинути вже почату справу, якрю б вигідною вона не здавалася.
Можливо, ви переживаєте не кращі хвилини у своєму житті. Вас долає безліч ділових і особистих проблем.
Коли мова заходить про любов, руна в такому положенні означає: у вас будуть сварки, з'являться сумніви, а, можливо, навіть і підозри в невірності. Проте доки поряд з нею не ляжуть руни, що пророкують погане, усі ваші неприємності недовговічні. Всякий раз, коли ця руна перевернута, будьте пильні. Не вплутуйтеся в сумнівні підприємства і не зав'язуйте двозначних знайомств, інакше пізніше вони принесуть вам одні неприємності.

У магії
ФЕУ символізує первинну, неприборкану стихію Вогню. Його енергію можна порівняти з енергією 'великого вибуху' і блискавки, що ударяє посеред пустелі. Це сила, що породжує, на найпримітивнішому рівні. Його енергія не відає затримок і при магічних таїнствах дуже корисна для здійснення швидких і корінних перетворень.

ЗАСТОСУВАННЯ
1. Для прискорення переходу до наступного етапу - скористайтеся нею після 'підпорядкованих' рун у вашому рунічному написі.
2. Для збільшення грошового багатства.
3. Для захисту цінних речей.
4. Це руна-посилач: використайте її для відправки або вашої енергії, або енергії рун зовні, в творчі сфери.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.