Гебо

Значення ГЕБО - дар, і цій руні дійсно зрадіє ваше серце, якщо вона випаде при ворожінні. Це перша руна, що не має перевернутого положення. Отже, вона майже завжди приносить удачу. Якщо руна ГЕБО виявилася вирішальною, то це дуже хороший знак, віщуючий щасливе закінчення всякому підприємству, затіяному вами у вказаному при ворожінні тимчасовому проміжку.

ГЕБО зазвичай вказує на свого роду партнерство у справах або в коханні. Нерідко вона провіщає важливу зміну в особистих стосунках. Це може бути шлюб або щось інше, що зміцнює тривалі стосунки подібного роду. Неспішно розгляньте сусідні з ГЕБО руни, так ви точно визначите, що вона провіщає вам. Керуйтеся інтуїцією.

Ця руна також може вказувати на деякий щедрий дар вам. Можливо, він буде духовної природи - любов, а можливо, і матеріальної, наприклад, - гроші. Останній дар, можливо, виручить вас з біди або допоможе придбати річ, в якій ви довго мали потребу.

Проте іноді ГЕБО свідчить лише про те, що проблема, що стоїть перед вами, коренями йде в сферу особистих стосунків.

Нерідко ця руна провіщає, що незгоди ось-ось залишать вас у спокої. Вона зазвичай передбачає настання білої смуги у вашому житті.

У магії

Руна ГЕБО символізує партнерство в усіх областях. Вона здатна з'єднати енергії двох або більше осіб для отримання потужності, більшої з усіх узятих окремо сил. Головним чином ця руна служить для залучення особ іншої статі.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для збудження любові і залучення особи іншої статі.

2. Для посилення магічних здібностей.

3. Для налагодження партнерських стосунків.

4. Для розумової і фізичної рівноваги.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.