Інгуз

 ІНГУЗ - це руна з майже завжди позитивним знаком. Лише при дуже і дуже несприятливому розкладі вона дійсно може передрікати невдачу. Вона говорить, що зараз вам доступні такі сили, які допоможуть здійснити ваші задумки, і показує на успішне вирішення питань, що мучили вас.

Також вона символізує відчуття полегшення, що настає після вдалого завершення справи. Проте ця руна вказує і на стан людини, просто позбавленої від тривоги.

ІНГУЗ - руна, що має велике значення, і вона може провіщати подію, яка стане віхою на вашому життєвому шляху : народження дитини (особливо за наявності в розкладі БЕРКАНА), нове місце роботи (з ФЕУ) або новий любовний роман (з ГЕБО або ВУНЬО).

Ця руна вказує на завершення колишнього життєвого етапу і на початок нового, такого, що більше хвилює. Вона відмічає, що настали пора сприяючих сил і час, коли ніщо не заважає їм розгорнутися щосили. Коли вона з'являється в розкладі, ви можете бути впевнені, що вас чекає прекрасне майбутнє.

У магії

ІНГУЗ втілює чоловіка Матері Землі і в такому значенні також є символом родючості. Його часто ставлять у кінці рунічного напису для вказівки, що результат буде успішним. Цей знак дуже і дуже сприятливий.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для родючості.

2. Для раптового звільнення енергії.

3. Для благополучного завершення якого-небудь почину.

4. Для 'фіксації' результату, який принесе ваш рунічний напис, а то усі вигоди, вказані тут, попливуть від вас.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.