Йера

Значення цієї руни - врожай, і вона провіщає отримання винагороди за працю. Вам відплатиться або доля явить свою милість у відповідь за здійснене вами у минулому благодіяння, або це буде компенсація за витрачені колись час або гроші.

ЙЕРА також символ справедливості і наслідування вимогам закону. Іноді вона вказує на те, що того хто запитує тривожить якась судова справа, і не завжди вона вирішується сприятливо.

Оскільки урожай - підсумок тяжкої праці та турботи, ЙЕРА пояснює, що кожній події, як і овочу, свій час. Іноді забаритися можна і в справах судових, таких, як невиплата внеску за будинок або отримання розлучення, особливо якщо НАУТІЗ при ворожінні займає значиме положення.

У завершальній позиції ЙЕРА зазвичай свідчить про наступне: дане питання буде вирішено позитивно, часто з юридичною допомогою.

Якщо розклад переважно несприятливий, не поспішайте засмучуватися. Не все втрачено, бо, якщо ЙЕРА виявляється завершальною руною, багато з невдач і труднощів, що передбачаються попередніми рунами, можуть мати менш згубні наслідки, якщо зусилля докладе сам винуватець.

Якщо ЙЕРА випадає у поєднанні з руною НАУТІЗ або ХАГАЛЛ, то такий розклад нерідко свідчить про те, що той, хто запитує зайнявся не своєю справою.

ЙЕРА також може служити попередженням: не говоріте погано про оточення, поки невідомі всі обставини.

У магії

ЙЕРА - руна врожаю і отриманої вчасно винагороди. Крім того, їй покірна сфера права, і тому вона корисна при судових справах.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Звертайтеся до неї, коли реальний результат досяжний за умови, що ви не пожалієте ні грошей, ні часу, ні праці.

2. Для того, щоб деякі події обійшли вас стороною.

3. Для сприяння в судових справах.

4. Для родючості.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.