Лаґуз

 Пряме положення

ЛАГУЗ - це руна інтуїтивного знання. Вона радить прислухатися до голосу інтуїції.

Іноді, особливо за наявності руни ПЕРТ, вона може вказувати на певні парапсихологічні здібності, а також на те, що вас ведуть і захищають вищі сили. Як правило, ви не усвідомлюєте цього керівництва.

Для тих, хто не має з дитинства надприродних здібностей, ця руна, можливо, провіщає деяку важливу подію або пророкує сон, який допоможе уникнути небезпеки або відхилити невигідну пропозицію. В даному випадку успіх залежить від того, чи зумієте ви почути свій внутрішній голос.

ЛАГУЗ - це головна жіноча руна. Вона зазвичай втілює запитуючу особу, якщо вона - жінка. Жінці ця руна вказує: які б труднощі не вставали на шляху, ви їх здолаєте.

Якщо ворожать чоловікові, то руна говорить йому: у тебе за спиною надійний тил в особі жінки, яка, судячи з усього, і є тією єдиною.

Ця руна свідчить про хорошу пам'ять і успіхи в навчанні. Як правило, ними ви зобов'язані власним творчим здібностям.

Часто вона показує, що удача повернулася до вас обличчям і, отже, наближається пора відпочинку, переоцінки і очищення.

Коли ЛАГУЗ випадає у кінці, це означає, що ви зустрінете співчуття і розуміння з боку тих, хто усвідомлює свій обов'язок допомогти вам в рішенні ваших проблем.

 Зворотнє положення

У перевернутому положенні, якщо ЛАГУЗ не оточена сприяючими рунами, вона пророкує страшну біду. Вона повідомляє, що слідування інтуїції заведе або вже завело вас туди, де вам все не по нутру. Ця руна говорить про спокусу робити дурниці або вибирати помилковий шлях, що веде до нещастя.

Поки в її оточенні не з'являться руни, що вказують на зволікання, вона; виступає проти вичікувальної позиції. Вам слід щось негайно зробити, щоб виплутатися з біди.

ЛАГУЗ також може вказувати на жінку, яка порушить ваш спокій. Ваша подруга, можливо, зрадить вас, завдасть удару в спину. Якщо ж ворожать чоловікові, то вона також може свідчити або про невірність подруги, або про те, що новий любовний зв'язок принесе йому тільки нещастя.

У поєднанні з рунами успіху вона може вказувати на сильну жінку, можливо великодушну допомогу, що зараз робить вам, але пізніше вона потребуватиме вдячності.

Крім того, ця руна нерідко свідчить про нездатність приборкати власні інстинкти, особливо при сусідстві з ПЕРТ.

У магії

ЛАГУЗ - руна інтуїції та уяви. Також це жіноча руна, проте, на відміну від БЕРКАНА, вона символізує силу та напорість жінки.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для залучення ваших інтуїтивних здібностей.

2. Для посилення вашої енергії і життєвої сили (особливо у жінок).

3. Допомагає зібратися з силами для вольового вирішення.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.