Манназ

 Пряме положення

МАНАЗ - це руна людського роду. Це символ взаємозв'язку. Вам можуть допомогти у вирішенні вашої проблеми. Допомога може прийти у вигляді здорової поради. Як і у випадку з руною АНСУЗ, ця порада буде абсолютно щира і неупереджена.

Іноді ця руна при ворожінні вказує на того, хто запитує. В такому разі вона говорить вам, що ви опинилися в дуже скрутному становищі і не у ваших силах знайти з нього вихід. У поєднанні з рунами, що передрікають погане, вона вказує на наступне: ви втратили над собою владу і готові здатися на милість переможця.

Настала пора отримати ту здорову пораду, про яку йшлося раніше, і постаратися перестати бачити те, що оточує в чорних фарбах.

У поєднанні із сприяючими рунами МАНАЗ говорить, що нині прийшла пора для здійснення ваших задумів. Проте в сусідстві з рунами, що вказують на зволікання, НАУТІЗ, ІСА або ОТАЛ, а також АНСУЗ в перевернутій позиції, вона повідомляє, що зараз не час для втілення в життя свіжих ідей.

Ця руна може означати: стримайте апетит. Зараз не час брати кредит для доведення до кінця ваших задумок. Вивчіть своє положення на даний момент, погляньте на руни і дайте собі звіт, як усе йде насправді.

МАНАЗ може вказувати на здатність до магії, особливо якщо поруч виявляються руни ПЕРТ або ЛАГУЗ.

Також поєднання МАНАЗ і ЛАГУЗ може свідчити й наступне: у запитуючої сторони в даний момент не налагоджуються стосунки з жінками. Значення статі того, хто запитує, не має.

 Перевернуте положення

У перевернутому положенні ця руна передвіщає: вам не варто чекати допомоги від ближнього, поки не збіжить визначений при ворожінні термін. У цей період ваші плани неодмінно рухнуть. Іноді у вас всього один супротивник, але частіше це група людей. Їм вигідно втручатися у ваші справи. Руни, що оточують МАНАЗ, підкажуть вам, до яких засобів слід вдатися. При поєднанні з рунами ІСА або НАУТІЗ вам необхідно почекати і лише потім діяти; у парі з ЙЕРА слід скористатися послугами юристів. ТЕЙВАЗ же радить 'відповідати вогнем на вогонь'.

Також присутність даної руни може означати, що зараз для вас немає гіршого ворога, ніж ви самі. Ваші труднощі - наслідок самозакоханості та егоцентризму. Для різноманітності спробуйте поглянути на себе і свої дії збоку.

Крім того, вона, можливо, означає зближення з чужою вам людиною, можливо, жителем іншої країни. Не виключено, що, згадана особа бачить у вас сексуальний об'єкт. Таке ж значення має МАНАЗ і при сприятливому розкладі.

У магії

МАНАЗ є символом усього людства і часто застосовується, коли потрібна допомога оточення. Також цей знак втілює силу здорового глузду.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для отримання допомоги від оточення.

2. Для зміцнення пам'яті та подальшого розвитку розумових здібностей.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.