Отал

 Пряме положення

ОТАЛ - це руна, що означає власність, і зазвичай вона символізує те, що можна придбати за гроші. Як правило, це земля або житло. Коли ж вказує на самі гроші, то це або спадок, або вони знаходяться в трастовому або пенсійному фондах.

При поєднанні з рунами ФЕУ, БЕРКАНА, НАУТІЗ або ВУНЬО вона вказує на матеріаліста або скнару. Втім, іноді, особливо в комбінації з СОУЛУ, вона вказує на трудоголіка, якому доводиться працювати багато і не покладаючи рук, щоб задовольнити власні потреби, і який цілком звикся з таким положенням.

Нерідко руна вказує на людину, що прагне до досягнення ідеалу або мав у минулому видіння. Пошукайте на підтвердження руни АНСУЗ і МАНАЗ.

Також вона провіщає, що вам у скрутному становищі допоможуть літні люди або, можливо, старі друзі.

Також вона може означати і спадкові риси.

 Зворотнє положення

У перевернутій позиції ОТАЛ означає зволікання і розлад планів. У значимій позиції вона говорить вам, що через свої старання йти вперед семимильними кроками ви виявитеся в чималому затрудненні. Продовжуючи діяти нашвидкоруч, ви лише остаточно зруйнуєте свої стосунки з іншою людиною або донезмоги посилите й без того нелегке власне положення.

У комбінації із сприяючими рунами перевернута ОТАЛ означає наступне: удача не зовсім відвернулася від вас, хоча тепер не так-то легко, як хотілося б вам, упіймати її. Тут головне терпіння. Цей символ також повідомляє, що успіх, зрештою, залежить від сумлінності і уваги до деталей.

У перевернутій позиції ця руна означає, що людина міцно стоїть обома ногами на землі. Руна може свідчити про те, що до певного моменту в недалекому минулому життя для вас було свого роду магазином, де усе продавалося й купувалося, і раптом ви потрапили в таку палітурку, що навіть гроші не в силах полегшити вашу долю. Фактично ОТАЛ означає, що ніхто - ні сім'я, ні кредитні установи не зроблять вам фінансової допомоги.

Нерідко ця руна заявляє, що навіть дозволені законом способи вам не допоможуть, бо, поки ОТАЛ перевернута, спроба 'виступити проти системи' або обернути її недоліки у свою користь - заняття безплідне.

У магії

ОТАЛ означає власність, те, що ви володієте землями предків або наділені спадковими рисами. Ця руна підтримує приземлене відношення до життя.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. У поєднанні з ФЕУ - для грошового прибутку.

2. Використайте її, коли ви стурбовані самопочуттям вашого літнього родича.

3. Для захисту власності.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.