Райдо

Пряме положення

Древні скандинави ототожнювали цей рунічний знак із словом віз, і, звісно, цей символ означає подорож або переїзд. РАЙДО є символом подорожі, зазвичай заради задоволення. Вона часто вказує на безпечну або веселу подорож, як правило, без неприємних подій і нерідко в компанії товаришів по чарці.

Іноді така подорож служить всього лише алегорією духовних шукань. Якщо це стосується вас, то вам слід зайнятися духовним розвитком. Якщо ви вступили на цей шлях руна радить не сходити з нього.

Також її значення, можливо, таке: настав сприятливий час для різного роду обговорень або переговорів. У цей період ви мислите логічно і на декілька кроків вперед. На усі спірні питання руна пропонує одну відповідь: можна досягти - хоч і є ряд труднощів - прийнятного рішення.

Якщо йдеться про гроші, то ця руна може вказувати, що зараз самий час щось купувати або продавати. Також вона, можливо, провіщає, що ви отримаєте деяку інформацію, швидше за все, по телефону. Новини можуть виявитися абсолютно несподіваними або застати вас зненацька.

Нерідко РАЙДО свідчить про те, що ви бачите два рішення проблеми і вважаєте, ніби вони обоє вірні. Якщо склалася двозначна ситуація, бережіться. Коли РАЙДО випадає разом з тими рунами, що віщають погане, вам посилено радять не вірити на слово оточуючим. Якщо в цей час ви укладаєте угоди, то звертайте пильну увагу на пункти, надруковані дрібним шрифтом. Коль вона випадає з перевернутою руною ПЕРТ, вам не слід чекати виконання даних вам обіцянок, з перевернутою АЛЬГИЗ - вас, мабуть, обдурять.

Зворотнє положення

У перевернутому положенні ця руна означає: все, що зв'язувалося з РАЙДО, отримало знак мінус. Вона може провіщати, що вам припаде негаданно відправитися в подорож, і причина буде несподівана. Часто з метою відвідати хворого друга або родича. Іноді подібний розклад означає, що в самий непідходящий момент до вас нагрянуть відвідувачі.

Перевернута руна може провіщати утруднення при переїзді: наприклад, затримку в дорозі, поломку або, можливо, навіть нещасний випадок. Подивіться на сусідні руни. Ймовірно, вам захочеться відкласти свою поїздку.

У перевернутій позиції РАЙДО може провіщати розлад ваших планів. Відтепер вам слід чекати, що угоди, які ви збиралися укласти, або переговори, що ви мали намір провести, зірвуться. Також зверніте пильну увагу і на своє особисте життя. Вірогідніший розрив, а не примирення. Треба буде прикласти немало сил, щоб при спілкуванні з друзями або коханою людиною не дратуватися і зберегти гумор.

У магії

РАЙДО не лише руна мандрів, також їй підвладні СПРАВЕДЛИВІСТЬ і ПОРЯДОК. Отже, вона, як і ЙЕРА, корисна при судових справах, особливо коли вас несправедливо звинуватили і вам необхідно, щоб праведні сили прийшли вам на допомогу.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для торжества справедливості.

2. Для безпечної і безтурботної поїздки.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.