Соулу

 СОУЛУ, як і ТЕЙВАЗ, є однією з рун перемоги. Якщо вона випадає при ворожінні, успіх вам забезпечений. Крім того, це символ великої сили. Вам буде надана така влада, що ви в цей часовий проміжок виявитеся здатні змінити власне життя. Всякий опір, що зустрівся на вашому шляху, буде легко зметений, і у вас залишиться час на відпочинок.

Іноді поява СОУЛУ натякає: щось вас тривожить і не дає спокою. В оточенні рун, що вказують на ділові стосунки, РАЙДО і ВУНЬО, або рун матеріального достатку, як ОТАЛ або ФЕУ, вона показує, що ви не щадите себе на роботі, і вам просто необхідно відволіктися і хоч трохи відпочити.

В останньому випадку, якщо розклад носить несприятливий характер, вона свідчить про те, що у вас раз у раз виникають чималі трудощі, проте ви, мабуть, недостатньо старанно шукаєте їх рішення.

Нерідко ця руна вказує на людину, яка дуже эгоцентрична і хоче повністю управляти власним життям. Якщо згадана особа не в змозі повновладно розпоряджатися собою, то її охоплюють почуття занепокоєння і безпорадності. В цьому випадку бережіться при появі рун ХАГАЛЛ, ІСА, НАУТІЗ і ТУРІСАЗ, особливо НАУТІЗ.

СОУЛУ є руною міцного здоров'я і життєвої енергії. Іноді її вибір вказує, що той, хто запитує стурбований власним самопочуттям. Подивіться, чи немає поряд рун КАНО і ТЕЙВАЗ, що свідчать про чималу позитивну життєву силу, або рун ГЕБО, ДАГАЗ та ІНГУЗ, що вказують на здорові й здатні здолати хворобу сили організму.

У цієї руни немає перевернутого положення, і вона завжди пророкує сприятливий результат.

У магії

СОУЛУ - руна сили волі. Вона втілює ту духовну енергію, що керує усіма шукачами істини. Також вона символізує успіх.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для перемоги, успіху.

2. Для зцілення.

3. Для надання собі сил і упевненості в собі, якщо це необхідно.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.