Вуньйо

Пряме положення

ВУНЬЙО, одна із сприятливих рун, означає радість. Коли вона випадає в прямому положенні, то передбачає, що радість і щастя наповнять ваше життя. Цей добрий знак знаменує, що неприємності, які вас долають зараз, зійдуть нанівець. Поворот вже відбувся. Колесо фортуни обернулося сприятливо для вас, і ви ось-ось 'прийдете в себе'. Будьте щасливі!

У поєднанні з іншими символами вона вказує на успіх в тих областях, над якими владні руни, що випали по сусідству. Так, наприклад, з рунами мандрів, як РАЙДО або ЕВАЗ, цей знак означає вдалу і приємну подорож. З рунами ж, віщуючими отримання вістей, як АНСУЗ, вона також може пророкувати добрі події. Коли ВУНЬЙО лягає разом з рунами, що відносяться до любовної сфери, цей символ може говорити про глибокі почуття, а також про тривале спільне і щасливе життя.

Часто ВУНЬЙО вказує на об'єкт потягу того, що запитує. У такому разі ця руна зазвичай говорить про те, які дії були зроблені згаданою особою для успішного результату.

Також вона може свідчити і про те, що хтось знаходить радість в роботі, особливо якщо остання пов'язана з артистичним або творчим світом. Ця руна нерідко випадає, подібно до КАНО, при ворожінні артистам або майстрам своєї справи і стверджує, що елемент творчості украй важливий для їх особистого щастя і благополуччя.

Перевернуте положення

У перевернутому положенні значення ВУНЬО прямо протилежно її сенсу при прямому положенні. Просування до бажаної мети уповільнено. Ви зараз, можливо, переживаєте нелегкий час: навалилися незгоди і життя безрадісне.

Сусідні з ВУНЬЙО руни підкажуть, в чому справа. Якщо вона випала разом з РАЙДО або ЭВАЗ, то, не виключено, ваша поїздка виявиться небезпечною або невдалою: в дорозі можуть статися поламки та затримки.

Якщо справа стосується роботи, то ВУНЬЙО, можливо, говорить про невдоволення або своїми обов'язками, або якістю їх виконання.

У любовних питаннях цей символ вказує на розчарування або якусь заминку в стосунках, про глибину яких свідчать сусідні руни.

У усіх питаннях, пов'язаних з діловою діяльністю, подорожами або любов'ю, при перевернутій руні слід проявляти обачність. Мабуть, навіть краще відкласти вирішення важливого питання до сприятливіших часів.

Також цей знак може вказувати на те, що деяка третя особа вставляє вам палиці в колеса, щоб завадити вашій роботі. Особливо остерігайтеся цього з боку ваших колег або конкурентів.

У магії

ВУНЬО - руна 'щасливого завершення'. Як правило, її пишуть у кінці, і вона вказує на успіх та щастя.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для доведення початого до кінця, особливо в коханні, і при сходженні по службових сходах.

2. Для успішної поїздки.

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.