Хагалаз

ХАГАЛЛ означає град. У поєднанні з рунами ІСА та НАУТІЗ ця руна, головним чином, вказує на обмеження і зволікання. Вона символізує непідвладні вам сили.

Це знак стихійного руйнування. Руйнування може як принести користь, так і зашкодити. Зазвичай буває останнє, оскільки сили, що вторгаються у ваше життя, здебільшого некеровані.

Часто ХАГАЛЛ випадає, коли ви думаєте про якесь ризиковане підприємство. В цьому випадку сусідні руни покажуть вам, чи виправданий ризик. Якщо вона лягає разом з ФЕУ або ЙЕРА, то вас у кінці чекає успіх, але за умови, що вам доведеться попітніти. Коли ж вона випадає разом з ПЕРТ то ви несподівано для самого себе щось отримаєте: виграєте в лотерею і тому подібне. Якщо ж яка-небудь з перелічених вище рун перевернута, то вам безперечно не слід затівати ризиковане підприємство або пускатися в які б то не було авантюри.

Іноді ця руна говорить про те, що нитка вашої долі знаходиться зараз в чужих руках. Оскільки ХАГАЛЛ вказує на сили некеровані, то зазвичай в особі цього 'іншого' виступає безликий чиновник або людина, що не знає вас. Нерідко ви дізнаєтеся про це з чужих вуст або з листа, присланого вам з державної установи.

Коли в розкладі з'являється ХАГАЛЛ, це вірний знак, що вам не треба затівати нічого нового. Іноді у житті зволікання і перепони бувають доречними: вони вчать вас терпінню, умінню миритися з ними і намагатися робити хорошу міну при поганій грі. Бажання опиратися долі або обставинам не принесе вам нічого, окрім біди. Нині слід відступити на крок назад і спробувати плисти за течією.

Цей символ іноді передбачає руйнівну подію природного порядку : хвороба, народження, а може й смерть. Часто це руйнування завдає вам величезної шкоди, але дія його тимчасова, і триває воно не довше за термін, вказаний при ворожінні.

При позитивному розкладі ХАГАЛЛ може вказувати на просте втручання, а не на руйнування, особливо коли поруч лягають такі руни, що вказують на затримку, як ІСА, НАУТІЗ або перевернута ОТАЛ. Це втручання, можливо, стане для вас спонукальним мотивом абсолютно змінити власне життя. Проте знову ж, багато чого залежить від сусідніх рун, особливо тих, що при ворожінні йдуть безпосередньо за ХАГАЛЛ.

У магії

Смислове навантаження ХАГАЛЛ в магії дуже відмінне від того, що їй приписують при ворожінні. При ворожінні ця руна вказує на прикрі зволікання, але не на застій. У магії вона говорить про поступальний розвиток, повільний, але упевнений, впродовж певного терміну. Її локалізація в часі підвищить вашу безпеку і обереже вас від вторгнення негативно зарядженої енергії.

ЗАСТОСУВАННЯ

  1. Для захисту.
  2. Для того, щоб удача посміхнулася вам.
  3. Для більшої упевненості, що у відведений термін ви досягнете бажаного.
  4. Для успішної поїздки.

 

 

Продовжити тлумачення: 


 
Повернутися до рунічних розкладів 

 

Коментарі не дозволені.