Як правильно вибрати оберіг

Оберіг – це своєрідний акумулятор енергії думок власника для здійснення його задумів. Завдяки прадавнім знакам, котрі перегукуються з *різними силами Всесвіту, оберіг здатен в десятки разів збільшити внутрішній потенціал свого власника, посилити або нейтралізувати певні риси його характеру, забезпечити його необхідними фізичними та духовними силами.

Обереги для наших пращурів були надійними помічниками в світському, сімейному житті та господарстві, оскільки нагадували про зв’язок з Богами та Пращурами, оберігали від мороків Нави (тобто поганих думок та хвороб) і в лиху годину радували око та серце.

Саме слово «Оберіг» розкривається як «захист», який ОБЕРІГає енергетичну оболонку людини (тобто ауру). А якщо подивитися глибше, «беріг» у слові «Оберіг» – прикордонна смуга між паралельними світами, котрих в уяві наших пращурів було кілька. Три найважливіших: ЯВ – світ людей, тобто видимий світ, НАВ – світ духів, ПРАВ– світ Богів. Особисті обереги (ті, котрі постійно мають при собі) надавали безпеку і підтримку людині коли вона торкалась інших світів, або коли перехід в інший світ був, як ніколи близько – в дорозі, на полі ратному…

Не варто лише сприймати оберіг як захист від темних сил. Поділ на добро і зло, світло та тьму характерний для християнського періоду нашої історії. Древні ж наші предки вважали ці протилежності частинами єдиного цілого, личинами єдиного РОДа-Прабатька, який ніс у собі першопричини всього. І по їх віруванням, все зло, котре може відбуватися в житті людини – породження її власних думок та дій. Принцип відповідальності за свою долю, а не перекладання її на «темні сили» – ось основа світогляду наших Пращурів. Ніякий пристріт, ніякі уроки не пристануть до чистої душею людини, котра живе по Правді (у відповідності до законів Прави). Лише власні сумніви, осуди та нехороші думки обов’язково повернуться до свого власника. Тому слов’яські обереги захищають людину не від зла ззовні (що є лише адекватною відповіддю світа на її ж думки), а оберігає від зла в собі – від поганих думок, сумнівів, образ, осуду. І нічого дивного, що обереги іноді творять дива: адже це не просто чарівні символи і Боги допомагають, це сама Людина творить свою долю своєю Думкою. Тільки думка ця за допомогою оберегу очищена від заздрощів, осуду та ненависті, просвітлена Світлим Сонечком!

Дуже важливий той заряд, та енергія, котрі закладені в оберіг майстром, і котрі підтримуються та посилюються за допомогою думок власника оберегу. Адже оберіг являє собою акумулятор цієї мисленої енергії , точкою відліку, початком шляху до здійснення мрії або досягнення якихось благ. Незалежно від дій власника, оберіг працює за рахунок позитивної енергії, закладеної майстром і за рахунок древніх знаків, які перегукуються з різними стихіями природи і приводять в рух певні сили Всесвіту.

*Під час праці з матеріалом закладається основа оберегу. Цей момент найбільш важливий, оскільки будь-яка стороння думка, промайнувша у майстра, наприклад, під час розминання глини, міцно закріпиться в майбутньому виробі і буде впливати на майбутнього власника. Ви напевно чули про неймовірні властивості води сприймати, зберігати та передавати інформацію? Так ось, і будь-який матеріал, суміжний з руками, з енергетикою людини, вбирає інформацію про нього і також здатен зберігати та передавати її. Тому вироби ручної роботи ЗАВЖДИ несуть на собі відбиток майстра. Тож дуже важливо, щоб оберіг було зроблено в доброму самопочутті, з добрими думками та в гарному настрої.

Звичайно, що найдобріші та найкращі побажання та думки також можна заговорити, «надумати» на оберіг в момент роботи з матеріалом, і вони обов’язково закріпляться в ньому і почнуть сприяти майбутньому власнику. 

Отже, сила оберега – це добре посилання і праця майстра, думки та почуття власника (а якщо оберіг було подаровано, то й дарувальника), і, звісно ж, сила древніх символів.

Існує помилкова думка, що справжній сильний оберіг не можна купити, а можна лише зробити своїми руками, або отримати в подарунок. Це не зовсім так. Не можна купити любов, щастя, здоров’я. Не можна купити удачу, гострий розум, сміливість та вроду. Оберіг купити можна. І наскільки він буде працювати, залежить від багатьох факторів, передусім від думок, прагнень та потреб його володаря. Звісно, ніякий оберіг не зрівняти по силі з оберегом, зробленим ніжними руками рідної матусі, люблячої дружини. Обереги, створені батьками для дітей, жінкою для чоловіка (і навпаки) – особливо сильні. А ось зробити оберіг самому для себе не завжди добре, тому що тоді оберіг буде примножувати або пригнічувати тільки ті якості та стани, які вже є у людини. Адже він не буде містити ні необхідної енергії (припустимо, якщо людина небагата, а бажає збільшити достаток), ні доброго посилання , який йде від даруючого і працює навіть у тому випадку, якщо сам даруючий не володіє у повній мірі багатством.

Магазинний оберіг, який робиться на поток, не руками, а засобами виробництва, як правило, не несе в собі ніякого енергетичного заряду і ніякої інформації. Тому подарований, він може непогано працювати на енергії та добрих побажаннях того, хто дарує. Хоча й купувати такий пустий оберіг не завжди добре по тій самій причині, що й робити його самому для себе. Але якщо Ви таки купуєте подібний оберіг для себе, треба мати на увазі, що аби зробити такий оберіг своїм, потрібно дуже багато з ним працювати, налаштовувати його на свою хвилю, заряджати його своєю енергією.

Оберіг, зроблений індивідуально на замовлення, робиться виключно для Вас, і лише для Вас. Він ніколи не зможе належати іншій людині, навіть якщо Ви по якійсь причині відмовитесь від нього.

Дуже важливо при виборі оберегу, щоб він припав до душі. Якщо оберіг замовляється для іншої людини, все одно важливе саме враження замовника, котрий збирається дарувати оберіг. Не повинно виникати дискомфорту, негативу, недовіри. Обов’язково потрібно не лише читати опис, але й бачити оберіг, адже, буває, що по опису оберіг Вам не підходить (наприклад, Ви – жінка, а Вам дуже припав до душі чоловічий оберіг), але Вам дуже хочеться саме такий. До таких підказок інтуїції потрібно прислуховуватися, тому що вона підказує, які енергії потрібні Вам на даний момент.

Обереги не обов’язково постійно носити на собі, але дуже важливо увійти з оберегом в контакт. Добре вранці або ввечері перед сном, тримаючи його між долонями, візуалізувати свої бажання, уявляти себе в бажаному стані – здоровим, сильним, сміливим, успішним, багатим.  

 

Світана Цисар

 

Коментарі не дозволені.